About - Polish

INFORMACJE O STRONIE

Na wstępie zaznaczamy, że serwis ten NIE jest oficjalną stroną klubu Real Club Deportivo La Coruńa. Oficjalna witryna dostępna jest tutaj.

W marcu 2000 roku holenderski fan, Leon postanowił stworzyć międzynarodową stronę o Deportivo. Jego zamiarem było przedstawienie klubu kibicom futbolu z całego świata. Jego dzieło zawierało wiele informacji takich jak aktualności, informacje o klubie i kadrze oraz oczywiście skróty z meczów i tapety.

Strona odniosła wkrótce wielki sukces będąc doskonałym źródłem informacji i rozrywki dla kibiców Deportivo z całego świata, zwłaszcza dla tych, którzy nie znają języka hiszpańskiego.

W kwietniu 2002 roku Leon zdecydował rozbudować swój serwis. Powołał do tego celu grupę ludzi, oczywiście sympatyków Deportivo. Wspólnymi rękami udało nam się zdecydowanie zwiększyć ilość informacji dostępnych na stronie, dodając nowe sekcje oraz tworząc zupełnie nowy design. W ten sposób nowa wersja deportivo-la-coruna.com doczekała się swojej premiery w maju 2002 roku, przechodząc jeszcze proces drobnej renowacji kilka miesięcy później.

CO ROBIMY , A CZEGO NIE?

Międzynarodowa Strona Depor jest tworzona przez kibiców klubu i z myślą o nich. Jako nieoficjalna strona, NIE mamy bezpośredniego dostępu do samego klubu i jego zawodników, nie reprezentujemy klubu ani też nie mamy wpływu na decyzje jego przedstawicieli.

Jeśli więc jesteś obiecującym piłkarzem, który chce grać dla Deportivo, kontaktuj się bezpośrednio z oficjalną stroną.

Nie rezerwujemy biletów i NIE wysyłamy gadżetów takich jak koszulki, autografy czy zdjęcia, więc miej na uwadze to jaki charakter ma nieoficjalna strona zanim zwrócisz się do nas z jakąś prośbą.

Nasza praca skupia się przede wszystkim na zbieraniu związanych z Deportivo informacji i zdjęć pochodzących przede wszystkim z zasobów Internetu oraz prasy (głównie hiszpańskiej), tłumaczeniu ich na język angielski i gromadzeniu w jednym miejscu, jakim jest ta strona. Jako że nie reprezentujemy klubu, zamieszczamy w aktualnościach również swoje opinie i przemyślenia na temat wydarzeń związanych z Deportivo.


THE FANCLUB - INTERNATIONAL PEŃA DEPORTIVO-LA-CORUNA.COM

W grudniu 2004 roku część z nas utworzyła oficjalny fanklub Deportivo! Deportivo-La-Coruna.com jest oficjalnym fanklubem (peńa) z członkami, którzy uczestniczą w życiu klubu korzystając ze specjalnego forum. Jest to pierwszy międzynarodowy, nieograniczony geograficznie fanklub (peńa) Deportivo.

Dodatkowe korzyści płynące z członkostwa w fanklubie to między innymi dostęp do specjalnie wydzielonej części forum, liczne spotkania, łatwiejszy dostęp do zamawianych biletów, możliwość głosowania na Piłkarza Roku (Player of the Year) i wiele, wiele więcej.

Fanklub jest czymś, co pomaga nam, kibicom Deportivo, dzielić się zarówno dobrymi, jak i tymi gorszymi momentami w historii klubu. Staramy się sprawiać by nasz fanklub był coraz lepiej zorganizowany i coraz lepiej pełnił swoją rolę.

Jak zostać członkiem?

W naszym fanklubie przyjaźnimy się z sobą od dłuższego czasu, co oznacza że jeśli Cię nie poznamy, nie będziemy mogli przyjąć Cię do naszego ścisłego grona. Jedyną szansą na dołączenie do nas jest Twoje aktywne i inteligentne uczestnictwo w tym co się dzieje na forum. Po pewnym czasie na pewno zauważymy Twoją obecność.

SITE INFORMATION HOME PAGE