About - Turkey

DEPORTIVO-LA-CORUNA.COM - SITE INFORMATION

Herşeyden önce, bu web sitesi deportivo la coruna 'nin resmi sitesi değildir. Resmi site ispanyolca olarak kullanılmakta ve bu adresten girebilirsiniz

Uluslararasi deportivo web sitesi fikri, hollandalı bir taraftar, Leon, tarafından 2000 yılının mart ayında başlatıldı. Leon'un amacı; deportivo'yu internet yoluyla dünya çapındaki ispanyol olmayan kişilere tanıtmaktı. onun tek başına yaptığı işler arasında ; en son haberler, sezon güncellemeleri, kulüp ve takım hakkında bilgiler, ve tabiki ünlü goller ve duvar kağıtları var.

Bu olay, dünyanın değişik bölgelerinde yaşayan, deportivo ile ilgilenen ama ispanyolca bilmeyen izleyiciler için büyük bir başarı oldu. bu sayede site daha da gelişti ve mükemmel içeriğe sahip oldu.

2002 yilinin nisan ayinda Leon, bu websiteyi daha fazla gelistirebilmek icin bir ekip kurmaya karar verdi.Var olan içeriği artırmak,daha fazla katkı sağlamak ve derinleştirmek için , yeni bölümler ekledik ve yeni design ve görünümler ekledik..böylece yeni yayın, mayıs 2002, gözden geçirilmiş hali de Aralık 2002 de doğdu.

NE YAPARIZ NE YAPMAYIZ

Uluslararasi Deportivo taraftarlari icin Deportivo websitesi. Bagimsiz bir site olarak, oyuncularla yada kluple direkt kontagimiz yok, ve klubun kararlarini etkilemiyoruz. Klubu temsil etmiyoruz.

Eger yetenegi olan genc bir oyuncuysan, lutfen resmi siteyle baglanti kurun.

Bilet ayirtmiyoruz ve resmi klup urunleri, oyuncu imzalari, resimler ve diger hediyeler gondermiyoruz. Bunlari resmi siteler yapiyor.

Deportivo La coruna.com daki isimiz haberleri yorumlamak, internetteki rcesitli kaynaklardan deporivo resimleri toplayip birlestirmek, tercume yapmak ve butun Deporivo hakkindaki haberleri birlestirip ingilizce olarak yayinlamak, Bir kez daha, klubu hic bir sekilde temsil etmiyoruz, ve kendi yorumlarimizi bazen haberlerin icine katiyoruz.

DEPORTIVO-LA-CORUNA.COM - THE FANCLUB


Sitenin bir bolumu Aralik 2004 den beri resmi deportivo taraftar sitesi olmustur. Deportivo la Coruna.com forumlarinda yazarlarin katildim gosterdigi resmi bir taraftar sitesidir. Bu Deportivo nun ilk uluslararasi taraftar sitesidir.

Uyeligin getirdigi avantajlardan bazilari, taraftar forumunda yazabilmek, cevredeki diger taraftarlarla bir araya gelmek, mac biletlerine kolay ulasim, Deportivo yu toplantilarda temsil etmek, yilin oyuncusu anketine katilim ve daha bir cok firsatlar..

Bu Fan klüp, taraftarların bir araya geldiği ve takım hakkında iyi yada kötü hatıraların paylaşıldığı ve hep birlikte daha da iyiye gidiliceği bir yer.

Nasıl Üye Olunur?

Bizler bu Fanclubda cok yakin ve samimiyiz. Bu demek oluyorki, sizi bilmiyorsak, cluba kabul etme sansimiz yok. Fancluba kabul edilmenizin tek yolu, normal bir yazar olarak foruma yapacaginiz katkinin surekli ve pozitif olmasi. Diger bir yol da baska fanclub uyelerinin sizi bizlere onermesi.

SITE INFORMATION HOME PAGE